Září 2010

MICHAELŮV SYNOVEC VYDÁVÁ SVŮJ SONG

29. září 2010 v 12:58 Rebbie Jackson
Synovec Michaela Jacksona Austín Brown (23) zkouší své štěstí v muzice. Michaelův producent Rodney Jarkins produkoval tento nový singl s názvem Target Practice. Austín samozdřejmě tvrdí, že jeho největším vzorem je Michael, který byl podle něj uplně nejlepší v tom co dělal.


PRINCE MICHAEL JACKSON SE VĚNUJE CHARITĚ

29. září 2010 v 12:49 Michaelovi děti - Prince Michael, Peris,Blanket
Po vzoru svého otce se Prince Michael rozhodl, že se bude věnovat  charitě. Začal ve své škole v Berkley, kde se přihlásil jako dobrovolník balení jídla, které se bude posílat hladovějícím dětem v Peru. Nadační fond Children´s hunger fund od nich obdržel zatím 200 balíků jídla.

MJ

THIS IS IT TOUR

27. září 2010 v 17:24 MJ - fotky
CHCI PROTANČIT ŽIVOT, ŘÍKÁ MALÝ JACKSON Z DĚCKÉHO DOMOVA

27. září 2010 v 15:23 MJ - články
Když se jedenáctiletý František Šimčík z dětského domova v Lipové postavil před porotu soutěže Česko Slovensko má talent, všichni čekali jen další průměrnou kopii Michaela Jacksona. František ale svým tanečním talentem porotě vyrazil dech. "Rodiče budou litovat, že ho odložili," komentoval jeho výkon moderátor Jakub Prachař.

Jedenáctiletý František Šimčík z dětského domova v Lipové předvedl choreografii Michael Jacksona
Jedenáctiletý František Šimčík z dětského domova v Lipové předvedl choreografii Michael Jacksona   foto: archiv TV Prima
František Šimčík způsobil poprask už na prvním castingu v Praze. Na první pohled působil dojmem nesmělého zakřiknutého kluka, který těžko může něčím ohromit, ale jakmile zazněly první tóny Jacksonova hitu a František odtančil prvních pár kroků, stal se z něj suverénní sebevědomý tanečník a zajistil si postup do druhého kola.
I do divadla ho ale místo rodičů doprovázel ředitel dětského domova z Lipové ve Šluknovském výběžku, kde František odmalička žije. "Je nás celkem 9 dětí, já jsem nejmladší. A všichni jsme šli do děcáku," prozradil František při natáčení rozhovoru před svým vystoupením.

Jedenáctiletý František Šimčík z dětského domova v Lipové předvedl choreografii Michael Jacksona

"Maminku i tatínka mám, někdy si mě k sobě berou na návštěvu. Ale víc za mnou chodí starší brácha nebo sestry," odkrýval František svůj životní příběh. V současné době je s ním v dětském domově už jen sestra Věra, které je 14 let. Ostatní sourozenci jsou už dospělí.
Podle ředitele dětského domova Leoše Moravce měli taneční talent všichni sourozenci, ale jen František a Věra se tanci věnují naplno. "František chodí dokonce do dvou tanečních kroužků," řekl Moravec.
Jacksonovy choreografie kopíruje od malička. Naučil se je podle DVD. "Bylo roztomilé, když ve svých čtyřech pěti letech dokonale kopíroval Jacksona. A už tehdy bylo jasné, že je v něm obrovský talent," vzpomínal ředitel Moravec.

Jedenáctiletý František Šimčík z dětského domova v Lipové dokázal, že má taneční talent

Pro Františka je tanec všechno a i porotci talentové soutěže věří, že má před sebou slibnou kariéru. "Chtěl bych protančit celý život," řekl František.
"Kdyby záleželo na mně, já bych mu ze všeho nejvíc přál, aby mohl vyrůstat v nějaké fungující rodině. Ale hlavně ať je spokojený sám se sebou," dodal pan ředitel Moravec

DAVÍDEK Z TALENTMANIE: PŘIŠEL PO SVÝCH A POSTOUPIL

27. září 2010 v 15:17 MJ - články

První den v Miloticích přišel Davídek ještě s pomocí berlí. Další den už mu stačila lehká opora rodičů. (foto archiv TV Nova)
První den v Miloticích přišel Davídek ještě s pomocí berlí. Další den už mu stačila lehká opora rodičů. (foto archiv TV Nova)


Malý David Dostál (7) je po dětské mozkové obrně a na castingu Talentmania musel předvést svou choreografii à la Michael Jackson na vozíčku. Porotci ho pustili dále s podmínkou, že příště již přijde po svých. A David ji splnil na sto padesát procent.

Příběh malého chlapce, který chce prorazit  tanečním číslem na píseň Michaela Jacksona, obletěl Česko i Slovensko jako kulový blesk. Sedmiletý Davídek Dostál, který navzdory osudu nemá problém vystoupit na veřejnosti, i když nemůže chodit, dostal diváky i porotce svou odhodlaností a vůlí žít. Naštěstí byl upoután na vozík jen dočasně a podmínku přijít na vyřazovací kolo Talentanie do Milotic po svých splnil a dokonce odložil i berle. "David má blok z chůze spíš psychický, protože ho to po operaci dost bolelo," vysvětlil ještě nedávno pro Super.cz Davídkův otec.

"Pro mě je talent, jak se chceš dostat ze všech problémů, jak chceš žít, chodit, a to je velká devíza," sdělil prvňákovi z Moravy Habera, když mu přišel oznámit radostnou zprávu. "Takže tě chci vidět v semifinále, postupuješ do živých přenosů a chci vidět další pokrok," motivoval Paľo chlapce, pro kterého je účast v Talentmanii očividně velkým hnacím motorem.

Habera dal nakonec Davidovi pusu na tvář a bylo vidět, že více slov od něj asi neuslyšíme. Byl totiž dojat a není se čemu divit. Jako otec dvou dětí, které má s přítelkyní a modelkou Danielou Peštovou, ví, co to pro rodiče je, a nejspíš se i dokáže těšit z úspěchů, které Davídek předvádí. (samantha)

JACKSON PŘED SMRTÍ DLUŽIL DESÍTKY MILIONU DOLARŮ

26. září 2010 v 23:00 MJ - článkyDokumenty exekučních úředníků odhalily, že Michael Jackson před svou smrtí dlužil celé desítky milionů dolarů. Peníze teď byly uhrazeny z dědictví po zpěvákovi a z tržeb za alba, která vyšla po jeho smrti. "Exekutoři Jacksonova dědictví úspěšně vyřešili jeho finance restrukturalizací dluhů a novými zisky z obchodování," uvádějí listiny.

I po smrti Jackson dobře vydělává. Jeho dokument This Is It o nedotaženém londýnském koncertování vydělal po světě 260 milionů dolarů (asi 4,8 miliardy korun). Další peníze pak plynuly správě Jacksonovy pozůstalosti z alba This Is It, jehož se prodalo loni na pět milionů kopií. Byl tak třetím nejprodávanějším albem roku 2009.

Popový král zemřel na konci června 2009 jen pár dní před prvním z plánovaných londýnských vystoupení v O2 aréně.

HANDICAPOVANÝ DAVID DOSTÁL : PŘEŘEZALI MU ŠLACHY

26. září 2010 v 19:44 MJ - články

Handicapovaný David Dostál: Přeřezali mu šlachy!


Na castingu svým tancem à la Michael Jackson ohromil porotu.
Kruté bolesti, nutná rehabilitace a skoro nulové pohybové schopnosti. To je příběh Davídka Dostála (7), imitátora Michaela Jacksona z »novácké« show Talentmania, který se sice po mozkové obrně chodit naučil, po komplikované operaci, při níž mu v červnu museli přeřezat šlachy, ale dle jeho otce Ladislava začaly chlapcovy nohy stávkovat!
Když Ladislav Dostal přihlásil tělesně postiženého syna do talentové show televize Nova, netušil, jak mu tím zkomplikuje život. Nyní si sype popel na hlavu.
"Dokonce jsme zvažovali, že odstoupíme. Vůbec jsme netušili, že to bude po operaci tak komplikované. David teď sotva stojí na nohou. Nemůže skoro chodit, takže o nějakém běhání, skákání a radování se nemůže být řeč. Přestože se pomocí berlí postaví na nohy, na špičky to už nedokáže," vysvětlil deníku Aha! otec, který je ale na odhodlaného syna patřičně pyšný.
"On to bere velmi statečně. Operace, které se podrobil 7. června a šest týdnů měl nohy v sádře, proběhla v pohodě. Lékaři mu museli uvolnit nohy. Takže mu přeřízli šlachy a nyní se musí učit znovu chodit. Ztratil totiž svalovou paměť," dodává Dostál. Odstoupení ze soutěže si prý nakonec rozmyslel. "Rozhodli jsme se, že je to pro Davida nejlepší. Ať si říká co chce, on je na pódiu šťastný - a to je pro nás nejdůležitější."

David Dostál i přes velké bolesti dorazil na Soudný den, který uvidíte již zítra od 20.00 na televizi Nova.

DNES VEČER V REALITY SHOW : JACKSON Z DĚCÁKU

26. září 2010 v 19:39 MJ - článkyDoslova poprask způsobil tento na první pohled zakřiknutý chlapec již na prvním castingu. Stačilo pár kroků na hudbu Jacksonovy písně a rázem bylo jasné, že právě teď tančí jeden z horkých favoritů soutěže. František má rytmus v krvi a tanec si jaksepatří užívá.
Malý Jackson z »děcáku« předváděl porotě neuvěřitelné kousky.
Dnes ve 20.00 představí Prima a Nova další z řady nejrůznějších talentů. Jednou z hlavních hvězd dnešního večera bude v Česko Slovensko má talent bezesporu jedenáctiletý František Šimčík, který se představí jako malý Michael Jackson z dětského domova.
Doslova poprask způsobil tento na první pohled zakřiknutý chlapec již na prvním castingu. Stačilo pár kroků na hudbu Jacksonovy písně a rázem bylo jasné, že právě teď tančí jeden z horkých favoritů soutěže. František má rytmus v krvi a tanec si jaksepatří užívá.
"Je nás celkem devět dětí, já jsem nejmladší. A všichni jsme šli do děcáku. Maminku a tatínka mám, někdy si mě k sobě berou na návštěvu. Ale víc za mnou chodí brácha nebo sestry," říká malý tanečník, kterého na soutěžní kola doprovází ředitel dětského domova z Lipové.

František dal do vystoupení všechno...
...a nervózně čekal na verdikt poroty.

BUDOUCNOST NEVERLANDU

25. září 2010 v 12:49 MJ - články
NEVERLAND

Zakladatel společnosti Colony Capital a spolumajitel ranče Neverland, Tom Barrack, v rozhovoru pro CNBC řekl že budoucnost ranče Neverland není zcela jasná a neplanuje se jeho přeměna v komerční park pro veřejnost na styl Elvisového sídla Graceland.Snaha Barracka a rodiny Michaela Jacksona je zachovat ranč na původním místě  s jeho historii a Michaelovím odkazem.

n

NOVÉ ALBUM MICHAELA JACKSONA BUDE 22. LISTOPADU 2010

25. září 2010 v 12:30 MJ - články

Nové album Michaela Jacksona by zatím podle neoficialních informací mohlo vyjít 22. Listopadu 2010. Na strance portálu HMV se oběvila informace o spuštění prodeje. Obal a seznam skladeb z alba zatím nejsou znami, ale Teddy Riley potvrdil že jednou z nich bude znama písen Hold my Hand, kterou Michael nahral s Akonem. Na albu spolupracuje také Benjamín Wright, který se podílel také na Michaelově albu Off the Wall a na mnoho znamích projektech.

Podle posledních informací, v Austrálii bude album 23. listopadu 2010. Koncem listopadu vydá Sony 3 DVD s nazvem Vision, které budou obsahovat kromě Michaelovích starších videoklipů také nové video k pilotnímu singlu z nového alba


M

MICHAEL JACKSON : SMRT HO ZACHRÁNILA PŘED DLUHY

25. září 2010 v 12:03 MJ - články

Michael Jackson: Smrt ho "zachránila" před dluhy!

Výnosy z prodejů po jeho smrti smazaly milionové dluhy!

Dokumenty exekučních úředníků odhalily, že Michael Jackson před svou smrtí dlužil celé desítky milionů dolarů. Peníze teď byly uhrazeny z dědictví po zpěvákovi a z tržeb za alba, která vyšla po jeho smrti. "Exekutoři Jacksonova dědictví úspěšně vyřešili jeho finance restrukturalizací dluhů a novými zisky z obchodování," uvádějí listiny.

I po smrti Jackson dobře vydělává. Jeho dokument This Is It o nedotaženém londýnském koncertování vydělal po světě 260 milionů dolarů (asi 4,8 miliardy korun). Další peníze pak plynuly správě Jacksonovy pozůstalosti z alba This Is It, jehož se prodalo loni na pět milionů kopií. Byl tak třetím nejprodávanějším albem roku 2009.

Popový král zemřel na konci června 2009 jen pár dní před prvním z plánovaných londýnských vystoupení v O2 aréně.
m

    MICHAEL - FOTKY

23. září 2010 v 14:13 MJ - fotky
MJ
M
M
M
M
M
M
M
M
M
M
M

V RAMCI POČÍTAČOVÉ HRY VZNIKNE JACKSONOVA ´´PLANETA MICHAEL´´

22. září 2010 v 20:22

V rámci počítačové hry vznikne Jacksonova "Planeta Michael"

Michael Jackson během vystoupení na Super Bowl v Pasadeně v roce 1993.

Los Angeles - Muž, který proslavil "měsíční chůzi", teď bude mít svou vlastní planetu - zatím ovšem jen virtuální. Dědici zesnulého popového krále Michaela Jacksona uzavřeli licenční dohodu, na jejímž základě může vzniknout online virtuální svět nazvaný "Planeta Michael", napsala dnes agentura AP.

Tato planeta bude existovat uvnitř online hry Entropia Universe, která má zhruba 100.000 aktivních hráčů a provozuje ji švédská společnost Mind Ark. Od roku 2011, kdy má začít planeta existovat, budou moci hráči sbírat a obchodovat s "jacksonovským zbožím" a získávat kredity plněním úkolů spojených s Jacksonovou hudbou a tanečními pohyby.
A stejně jako v jiných virtuálních světech i tady, pokud nebudou stačit virtuální schopnosti, budou moct hráči zaplnit své virtuální herní konto s využitím skutečných peněz.

INFORMACE O JACKSONOVÝCH DĚTECH VE ŠKOLE

22. září 2010 v 14:08

Informace o dětech ve škole v Buckley


Děti Michaela Jacksona, Prince, 13, a Paris, 12, navštěvují soukromou školu Buckley, kterou v minulosti navštěvoval i Michael se svými bratry. Do třídy chodí sami, ale před třídou je čeká budyguard, který je doprovází v areálu školy. Rodinný právník Brian Oxman řekl, že se děti dobře adaptují a myslí, že přítomnost ochranky nebude za pár týdnů nutná. "Tyto děti zvládnou všechno a jejich otec by to určitě schválil."

Michaelova sestra La Toya k tomu ale řekla: "Osobně si myslím, že by bylo lepší je doma vzdělávat trochu déle. Protože, víte, Michael byl rád, když měl přehled o tom kde jsou, co se naučili. Myslím si, že je trochu příliš brzy, aby šly do školy, kde jsou vystaveny reakcím okolí. Michael chtěl, aby více vyrostly, než se tohle stane." Na otázku, zda Michaelovo nejmladší dítě, Blanket, 8, bude navštěvovat Buckley v budoucnu, LaToya řekla: "Bude, ale teď ještě ne. Je to trochu moc mladý, a sám řekl, že ještě není připraven."