NOVÉ SKUTEČNOSTI! MATKA JACKSONA OBVINILA Z JEHO SMRTI PROMOTÉRA KONCERTŮ

18. září 2010 v 15:44 |  Katherine Jackson
Matka zemřelé popové hvězdy Michaela Jacksona zažalovala promotéry koncertů, které měly odstartovat v Londýně, necelé 3 týdny po smrti jejího syna.
Vžalobě uvedla, že společnost AEG Live neposkytla dostatečnou lekařskou vybavu a nedohlédla na lékaře najatého na ošetřovaní zpěváka po dobu přípravy na turné This is it. Katherine Jackson zastupuje v žalobě i 3 děti hudebníka a tvrdí že nejstarší Prince Michael utrpěl traumu a několik emocionalních zhroucení po tom jak se stal svědkem posledních chvilek života z jeho otcem.

Zastupování Michaela Jacksona společností AEG bylo falešné, protože ve skutečnosti dělala velmi malo pro to, aby se ujistila že Michael Jackson zvládne zkoušky i koncerty, společnost neposkytla doktora, který by se o něho skutečně postaral a neposkytla lekařskou výbavu uvedla Jacksonova matka u Losangelského vyššího soudu.Jaké odškodné bude požadovat zatím není známé.
Doktor Conrad Murray, který je obviněný z neumyslného zabití zpěvaka není v tomto případě mezi žalovanými.
Zástupci AEG Live se k žalobě odmítli vyjádřit, protože si ji údajně ještě celou důkladně neprostudovali. Michael Jackson zemřel 25.června na předávkování silným anestetikem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama