Říjen 2010


MICHAEL FOTKY

30. října 2010 v 20:03 MJ - fotky

SONY

30. října 2010 v 19:16 MJ - fotky

SESTRA MICHAELA JACKSONA LA TOYA : PO PLASTICKÝCH OPERACÍCH VYPADÁ JAKO JEJÍ BRATR

30. října 2010 v 19:06 | cas.sk |  La Toya Jackson
Chtěli oklamat přírodu koklamali však spíš sebe. I La Toya Jackson, sestra zesnulého krále popu Michaela Jacksona, také chtěla mít malý nosík.
La Toya si zdřejmě nechala upravovat tvář u stejného pastického chirurga jako Michael a je to vidět. I její nos jako by se bez opory chrupavky začal propadat do její tváře.
Michael Jackson podstoupil nespočetné plastické operace, či dokonce procedůry na vybělení pokožky. Většina zákroků však dopadla nešt'astně a zpěvák v posledních letech svého života vypadal jako troska byl skoro odstrašujícím případem antireklama na plastické operace.
Jeho sestra La Toya taky zdřejmě podstoupila hodně plastických operací, aba vypadala jako její bratr.

PS : MŮJ NÁZOR JE NA TENTO ČLÁNEK TAKOVÝ : MYSLÍM ŽE STRÁNKA CAS.SK JE POUHÁ BULVÁRNÍ STRÁNKA TAK TENHLE TEXT NEBERTE TAK VÁŽNĚ, ALE POUZE Z REZERVOU !!!!


V PŘÍPADĚ SMRTI MICHAELA JACKSONA JE JEŠTĚ STÁLE MNOHO OTÁZEK

29. října 2010 v 9:45 MJ - články
Obhajci osobního lékaře zesnulého zpěváka Michaela Jacksona žádají testy obsahu dvou iněkčních stříkaček a infůzního setu z domu Michaela Jacksona, ve kterém zpěvák zemřel.
Množství látek v nich by podle právních zástupců mohlo být rozhodujícím faktorem v otázkách, jak přesně  Král popu zemřel.
Obhájci Conráda Murray, který je obviněný z neúmyslného zabití, to řekli na setkání se soudcem. Tekutina v jedné ze stříkaček podle nich, už vyschla a proměnila se v sůl.
Po Jacksonově smrti 25. Června 2009 se na základě testů zistilo, že stříkačky obsahují stopy anestetik a sedativ. Jejich pčesné množství však nezišt'ovaly. Prvotní příčinou zpěvakova umrtí byla právě akutní intoxikace anesteniky a významě k tomu přispěl i účinek sedativ.

Soudce Michael Pastor odmítl tyto testy nařídit hned. Chce totiž, aby se obhájci nejprve dohodli s prokurátory. Testy, které obhájci lékaře Conráda Murraye Ed Chernoff žádá, totiž o zničení všech vzorků, které se musí uděla na poprvé. Jak se obě strany dohodnou, jak by se mohly testy vykonat, soutce by je mohl nařídit už příští týden.
Další obhájce, Michael Fanagan, se domnívá že výsledky testů by mohly být užitečné pro obě strany. ''Chci, aby jsme konaly co nejrychleji " prohlásil soudce. Podle Chernoffa by měly být výsledky testů hotové nejdříve za měsíc. Obhajci je nehodlají použít na předběžném pojednávání, které by mohlo určit, jestli že je dostatečné množství důkazů na obvinění lékaře Conráda Murraye z neúmyslného zabití zpěváka Michaela Jacksona. Více informací se dozvíme 4. ledna 2011

                                              

POJEDNÁVÁNÍ Z JACKSONOVÝM LÉKAŘEM STANOVYLI NA LEDEN 2011

28. října 2010 v 17:52 MJ - články

V úterý o tom rozhodl losangelský soud. Ve stejný den se trojice soudců rozhodla nevyhovět žádosti otce Michaela Jacksona, který se chtěl podílet na přímech ze zpěkového majetku, i když ho Michael neuvedl ve své zavěti.
Dva soudní procesy týkající se smrti a majetku Krále Popu Michaela Jacksona dospěli ke klíčovým rozhodnutím. V jednom z nich se rozhodlo že pojednání se zpěvákovým lékařem ve věci neumislného zabití se bude projednávat v Lednu 2011. Výsledkem druhého soudního procesu bylo zamítnutí žádosti Jacksonova otce o podíl z majetku jeho zesnulého syna.
Losangelský soud rozhodl o tom, že předběžné pojednávání, které by mělo určit, jestliže existuje dostatečné množství důkazů na obvinění osobního lekaře Conrada Murraye z neúmyslného zabití zpěváka Michaela Jacksona, se bude konat 4. Ledna 2011. Michael Jackson zemřel 25. Června minulého roku na předávkování anestetikem. Osobní lékař Conrad Murray přiznal, že zpěvákovy léky podal pro lepší spánek. Popřel však svoji vinu v případě ze zpěvákova neumyslného zabití. Na druhém soudním procesu, se trojice jednoznačně rozhodla, že zpěvákův otec Joe Jackson  nemá právo se soudit z dvěma muži, kteří v součastné době spravci několikanásobný milionový majetek Michaela Jacksona.
Michael Jackson ve své poslední vůli rozdělil svoje zisky a majetek mezi jeho tři děti, jeho matku a několik nadací. 

                                              

Z THRILLERU FILM ?

28. října 2010 v 12:27 MJ - články
Objevyli se spekulace že Kenny Ortega režisér filmu THIS IS IT, Rot Terperton autor písně THRILLER a další začali pracovat na projektu asi 50ti milionů dolarů, projektem by se měl stat Thriller The Movie. Film inspirovaný videoklipem Thriller od Michaela Jacksona, tento film by se měl stát trhákem, plným nejnovějších technologii.
Zatím by mělo být vše ve fazi vyjednávání, zatím se spekuluje, že se společnost ' GK films' pokusí odkoupit práva na zrealizování filmu

THRILER

LETOŠNÍ HALLOWEEN SE PONESE V DUCHU MICHAELA JACKSONA

27. října 2010 v 14:46 MJ - články
Blížící se Americký svátek Halloween, který se slaví 31.10 se ponese v duchu Michaela Jacksona. Nejprodávanějším oblečením se stal jeho kostým s klipu Thriller, kde se Michael představil jako zombie. Internetové obchody nestíhají pokrývat poptávku a předpokládá se, že se prodá přes jeden milion kostýmů inspirovaných Michaelem Jacksonem 

MICHAEL JACKSON ZA MINULÍ ROK VYDĚLAL JEDNOU TOLIK CO LADY GAGA, BEYOCE A MADONNA DOHROMADY

27. října 2010 v 14:33 MJ - články
Příjem Michaela Jacksona za minulý rok činil 275 milionů dolarů, což v přepočtu činí 4,8 miliardy korun. Informoval o tom časopis Forbes Michael Jackson se tak stal nejvíce prodávající posmrtnou celebritou na světě. Za poslední rok prodal monohem více než dalších 9 mrtvích celebrit v Top 1O se tak umístil na 1. místě.
Michael tak přeskočil v Top 10 Elvise Presleyho, J.R.R Tolkiena, Charlese Schulze, Johna Lennona, který uzavírá 5 nejprodávanějších celebrit. Pro porovnání Elvis Presley posmrtně vydělal 60 milionů dolarů do tohoto dne.
Nejvíce Michael Jackson vydělal na filmu THIS IS IT,  který se týkal jeho neuskutečněných 
50-ti koncertů v Londýnské O2 Aréně, které přerušila Michaelova smrt na tomto filmu vydělal 250 milionů dolarů v přepočtu asi 4,4 miliardy korun.

m

KRESBY S MICHAELEM

26. října 2010 v 13:25 | GOOGLE |  MJ - fotky
MJH
HZGJ
HGJ
GFJJG
JHGJ