Únor 2011

MICHAEL JACKSON VYDĚLÁVÁ I PO SVÉ SMRTI NA 10 JEHO VIDEOKLIPŮ SE TED MŮŽEM PODÍVAT NA OČKU

28. února 2011 v 13:15 MJ - články
Popularita Michaela Jacksona po jeho smrti neupadla, právě naopak. Jeho nové posmrtné album které vyšlo v roce 2010 obsahuje 10 písní, které kralují na evropských žebříčcích hidparád.Stejný počet videoklipů se bude pouštět v pondělí na Očku Best Of.
Kompilace s názvem MICHAEL obsahuje deset nevidaných písní Michaela Jacksona. kromě této desky zesnulý zpěvák vydělává i na svém snímku This Is It zachycující přípravy chystajícího Comebacku a na vydání jeho životopisu a videoher. Už od své smrti v roce 2009 vydělal 310 milionů dolarů v přepočtu asi 5,5 miliard korun

Na Očku si pustíme jeho 10 videoklipů :

VYSÍLAT SE BUDOU :

v SOBOTU 5. BŘEZNA 12:00

Michael Jackson: Michael (z obalu alba)

BERRY GIBB VS MICHAEL JACKSON - ALL IN YOUR NAME

28. února 2011 v 12:44 MJ - články
Zpěvák legendární skupiny Bee Gibb na své oficiální stránce zveřejnil uryvek písně All In Your Name, kterou nahrál s Michaelem Jacksonem. Kdy se chystá oficiálně tento singl vydát zatím není známo.

NA URYVEK PÍSNĚ SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE :

youtube.com\watch?v=vWLyEvaX9yQ&feature-player_embedded

ESTATE OZNÁMILO OFICIÁLNÍ VYDÁNÍ DVOU SINGLŮ

28. února 2011 v 12:33 MJ - články
V následujících týdnech výjdou 2 nové singli s alba 'MICHAEL' . Behind The Mask bude vydán pro USA, Francii, Kanadu, Japonsko. Singl Hollywood Tonight bude hrát v rádiich pro zbytek světa. Videoklipy budou vypuštěny pro celý svět najednou. Estate je zatím spokojeno jak si vede album 'MICHAEL'. Nechali se inspirovat Michaelovými fanoušky a jako další 2 singly vybrali písně, které se jim nejvíce líbily. Album 'MICHAEL' vyšlo v prosinci 2010 a od té doby se zatím prodaly 3 miliony nosičů, což z alba udělalo jedno z nejprodávanějších alb roku 2010. Album je zatím platinové 17ti zemích mezi které patří i Česká republika.
Zde jsou obali obou singlů :BLANKET

27. února 2011 v 11:45


MICHAEL A PERIS

27. února 2011 v 11:25 MJ - fotky
MICHAEL V AUTĚ

26. února 2011 v 15:39 MJ - fotky

MICHAEL 11

26. února 2011 v 15:27 MJ - fotky


MARTINA BALOGOVÁ PO VZORU MICHAELA JACKSONA ZACHRANUJE PLANETU

26. února 2011 v 11:53 MJ - články

Martina je pěvecky zajímavá díky svému silnému hlasu. Jak je to s jejím přístupem k práci, nechť každý zjistí sám.

Martina je pěvecky zajímavá díky svému silnému hlasu. Jak je to s jejím přístupem k práci, nechť každý zjistí sám.
Martina Balogová (31) se nechala přemluvit producentem a zpěvákem Martinem Francem (41) a společně nazpívali duet, který až nápadně připomíná nesmrtelný hit od Michaela Jacksona (†51) Heal the world.

Martina Balogová v poslední době plnila stránky médií kvůli sporu se Sámerem Issou. S tím ji pojilo několik let pevné přátelství, ale Balogová ho obětovala kvůli penězům. "Naše vztahy jsou na bodu mrazu, víc se k tomu nehodlám vyjadřovat," tvrdil Sámer poté, co Martina využila jeho tanečníky na koncertě, na kterém měl Sámer vystoupit, ale nevystoupil. Zda se mu do Valašského Meziříčí nechtělo, anebo mu byl málo honorář dva tisíce za vystoupení, to se asi nedozvíme.

Faktem je, že Balogová i bez Sámera jede dál, a to pod taktovkou Martina France. Ten se ujal písně, která pojednává o zlu v dnešním světě a je z pera teprve šestnáctiletého Tomáše Zíky. Jak je v současné době trendem, nechybí ani raperská vložka.

"Přijela z Ústí, kde teď momentálně žije. Nejdříve jsme si natočili své pěvecké party, potom jsme na rap pozvali rappera Skipa!, který k songu zároveň napsal text, a jako poslední krok jsme odjeli do České Lípy, kde své party nazpíval Českolipský dětský sbor," uvedl o novém songu France.

Jestli má píseň šanci zanechat stopu podobnou té od Michaela Jacksona

ROZHOVOR S KATHERINE JACKSON A DĚTMI

26. února 2011 v 11:48 Katherine Jackson
V rozhovoru Kathrine říká: "Michael chtěl vždy pomáhat dětem, měl velmi dobré srdce a lidmi je tak nepochopen! Po tom všem čím se ho snažili někteří lidé položit, si stále udržel klid, nebyl naštvaný a nepřející. Naopak se stále snažil pomáhat." Na otázku, jaký mají oblíbený předmět ve škole, Prince odpověděl, že tělocvik. Paris chce být herečkou a příští týden ji čeká první konkurz, aby mohla hrát ve školní hře. Prince chce naopak produkovat. "Právě se ohlížím po nějaké příležitosti produkce filmů," říká. "Táta nám sehnal učitele, který nám dával hodiny filmu a učil nás dělat filmy, takže v tom chci pokračovat." Prince, který ve videu mluvil nejvíce, řekl, že všechny děti chtějí pokračovat v odkazu svého otce. "Chceme pomáhat dětem a také zvířatům, které za sebe mluvit nemohou."

V rozhovoru se také objevil Howad Mann, který je v současné době žalován pozůstalostí Michaela, že chce vydělat na jeho jméně. Mann k tomu říká: "Nadace Heal the world foundation i moje aktivity jinde byly pozastaveny. Nevím, komu o co jde." Soudce před nějakou dobou prohlásil, že nadace HTW Foundatiton nemá nic společného s nadací HTW, kterou provozoval Michael, a která ukončila činnost před několika lety. Přesto, Katherine spolupracuje s Mannem a děti novou nadaci Heal the world Foundation v tomto videu podporujou. Estate se vyjádřilo negativně v tom smyslu, že si nemyslí, že je správné používat děti tímto směrem na propagaci nadace, ve které se chce Mann zviditelnit.
NA VIDEO SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE :

youtube.com\watch?v=2pcS5aYXFu0&feature=player_embedded

MICHAEL 10

25. února 2011 v 14:10 MJ - fotky

EMINEM PŘEDBĚHL MICHAELA JACKSONA I LADY GAGU NA SOCIÁLNÍ SÍTI

25. února 2011 v 13:53 MJ - články
Eminem je nejpopulárnější hvězdou na sociální síti facebook během několika dní předběhl zesnulého krále popu a i Lady Gagu. Extravagantní zpěvačka a rapper Eminem se blíží k 29 milionům fanoušků. V nejbližších dnech se nejspíš na žebříčku hvězd bude střídat Eminem a Lady Gaga zesnulého Michaela Jacksona tak přesunuli na třetí místo v žebříčku hvězd. Za trojicí hvězd na čtvrtém místě se umístila Rihanna s počtem 25,5 milionů fanoušků

PRO DĚTI JACKSONA JE JEJICH OTEC STALE ŽIVÝ

25. února 2011 v 13:29 MJ - články
I po smrti je Michael Jackson stále mezi svými nejbližšími je nadále psychicky přítomný. Jako uvedl Michaelův bratr Jackie, jeho tři děti se baví jakoby Michael bykl stále snimi. Jako by tu byl s nimi 24 hodin deně mají na stěnách jeho plakáty. Chtějí o něm slišet chtějí o něm mluvit a vědět víc.
Děti popového krále se mají podle Michaelova bratra Jackieho velmi dobře a zajímají se o showbiznis. Starší syn Michaela Prince se chce stát režizerem a Michaelova dcera Peris se chce stát herečkou. Bývalí člen děcké sourozenecké skupiny si před nimi zavtipkoval když je podpořil
Jackie : ,, řekl jsem jim radši se zaměstnejte, protože my jsme ve vašem věku už vyprodávali koncerty´´ řekl starší bratr zesnulého zpěváka