Říjen 2011

2 FOTKY MJ

31. října 2011 v 21:30 MJ - fotky


ŽEBŘÍČEK NEJBOHATŠÍCH MRTVÝCH UMĚLCŮ

31. října 2011 v 21:17 MJ - články
Uplynuli dva roky odvtedy, čo vo svojich 50 rokoch zomrel Michael Jackson, ale zárobky kráľa popu ukazujú, že jeho sláva nebledne. 53399000
Michael Jackson.archív
Druhý rok za sebou kraľuje Michael Jackson zoznamu
najlepšie zarábajúcich mŕtvych celebrít, ktoré zostavil časopis Forbes. Za uplynulých dvanásť mesiacov jeho zárobok činil 170 miliónov dolárov (okolo 122 miliónov eur). Súčet posmrtných zárobkov všetkých pätnástich mŕtvych celebrít uvedených v rebríčku od minulého do tohtoročného októbra predstavuje 366 miliónov dolárov (okolo 262 miliónov eur), čo ukazuje, že smrť hviezd šoubiznisu neznamená koniec.

Príjmy Jacksona pramenia z predaja jeho hudby a jeho podielu v katalógu piesní spoločnosti Sony / ATV. Je to síce značný pokles z 275 miliónov dolárov (približne 197 miliónov eur), ktoré Jackson zarobil v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch, ale je to stále dosť na to, aby bol druhou najzárobkovejšou popovou hviezdou
za posledný rok, ak počítame
živých i mŕtvych. Tou prvou je írska skupina U2.

Teraz majú mŕtve hudobné hviezdy nový zdroj veľkých príjmov, ktorým je slávna kanadská umelecká skupina Cirque Du Soleil. Tá uviedla v sobotu novú show Michael Jackson: The Immortal World Tour inšpirovanú Jacksonovou hudbou. Ak bude úspešná, môže Jackson týmto spôsobom uskutočniť viac
turné ako mŕtvy, než ich zvládol živý.

Aj Elvisovi Presleymu pomohol Cirque du Soleil so šou Viva Elvis udržať si druhé miesto v rebríčku so zárobkom 55 miliónov dolárov (takmer 40 miliónov eur). Navyše sa Elvisove piesne stále dobre predávajú a fanúšikovia sa len hrnú do jeho Gracelandu.
Z predstavenia Cirques du Soleil ťaží aj John Lennon, ktorý sa delí s Elizabeth Taylor o piate miesto v rebríčku Forbes so zárobkom 12 miliónov dolárov (takmer 9 miliónov eur), ale aj George Harrison, ktorý so zárobkom šesť miliónov dolárov (viac ako 4 milióny eur) obsadil trinástu priečku. Šou Love založená na hudbe Beatles beží v Las Vegas od roku 2006.
Celebritám, ktoré nemajú hudobný katalóg, z ktorého by im išli po smrti zisky, pomáha taká šou udržiavať príťažlivosť. Herečka Elizabeth Taylor, ktorá zomrela v marci, sa tento rok v zozname umiestnila na piatom mieste so zárobkom 12 miliónov dolárov (takmer 9 miliónov eur). Väčšinu jej peňazí prúdi z dobre sa predávajúceho parfumu White Diamonds. Jej majetok sa v najbližších mesiacoch ešte zvýši, až aukčná sieň Christie 's začne
dražiť jej šperky, umelecké diela a šaty. Len šperky by jej mohli vyniesť 30 miliónov dolárov (21 a pol miliónov eur).

Na tretiu priečku so zárobkom 27 miliónov dolárov (takmer 20 miliónov eur) sa vrátila Marilyn Monroe. Časopis Forbes uviedol, že zosnulá celebrita potrebovala na umiestnenie do rebríčku zarobiť od minulého do tohtoročného októbra najmenej šesť miliónov dolárov (viac ako 4 milióny eur). Väčšinou ide o príjmy z autorských práv na piesne, knihy či trebárs fotografie.

Najviac zarábajúce mŕtve celebrity (umelec
- hrubý zárobok od 1.10.2010 do 1.10.2011 v miliónoch dolárov)
1. Michael Jackson (spevák) - 170
2. Elvis Presley (spevák) - 55
3. Marilyn Monroe (herečka) - 27
4. Charles Schulz (karikaturista) - 25
5. John Lennon (hudobník) - 12
5. Elizabeth Taylor (herečka) - 12
7. Albert Einstein (vedec) - 10
8. Theodor Geisel (spisovateľ) - 9
9. Jimi Hendrix (hudobník) - 7
9. Stieg Larsson (spisovateľ a novinár) - 7
9. Steve McQueen (herec) - 7
9. Richard Rodgers (skladateľ piesní) - 7
13. George Harrison (hudobník) - 6


NEPROŠVIHNĚTE VANOCE S KING OF POP

31. října 2011 v 21:05 MJ - produkty
Ať chceme nebo ne (a ačkoliv ještě včera bylo léto a jen pár dní před ním jsme slavili Velikonoce), Vánoce jsou téměř za dveřmi. Zbývá něco přes měsíc a půl na to, abychom sehnali dárky pro naše nejmilejší a pod stromečkem jim tak vykouzlili úsměv - a pokud chcete dárky zajistit opravdu zavčasu, s ohledem na lhůty v dodání, je naprosto nejlepším obdobím pro jejich nákup právě listopad.
Pamatujte, že mnohé zboží nemusí být na skladě a jeho dodání ze zahraničních skladů se může protáhnout, protože tak jako každý rok, jsou distributoři a přepravní společnosti enormně zatíženy právě v období Vánoc. Objednávky přijaté v průběhu prosince řešíme samozřejmě s tou největší rychlostí, a pro jejich dodání do našich skladů (a především pro jejich rychlé doručení k vám), děláme maximum, respektive připlácíme na vlastní náklady expresní zasílání a pracujeme i o víkendech. Ne vždy se ale vše podaří stihnout doručit do 24.12.
Samozřejmě se tato zpráva netýká zboží, u kterého je uvedeno "Skladem", s dodáním do třech dní. Je nicméně pravdou, že se po tomto zboží během nákupních horeček zapráší, a tím mohou všem otálejícím zákazníkům vzniknout - tu menší, tu větší - komplikace.

THOMAS MESEREAU O ZAVISLOSTI MICHAELA

31. října 2011 v 21:02 rozhovory
Jak se zdá, Thomas Mesereau, slavný právník, který Michaela úspěšně obhájil v roce 2005, pokračuje ve své misi Michaelovi pomáhat a čistit jeho jméno i po jeho smrti. Mesereau už několikrát komentoval probíhající soud. Nyní v televizi vypověděl o tom, že podle něj Michael nebyl závislý na lécích v době, kdy s ním spolupracoval. "Potkal jsem ho asi 9 měsíců před tím než začal soud. Úzce jsme celou dobu spolupracovali a za celou dobu jsem ho neviděl závislého na něčem, nespolupracujícího nebo neschopného se vyjádřit. Nikdy jsem ho neviděl vzít si nějaký lék a neřeknu vám, že byl závislý, protože má zkušenost mi říká, že nebyl. Uvědomte si, že tohle bylo pro něj nejtěžší období. Tohle je přesně čas, kdy byste očekávali, že si bude něco brát. Každý v jeho situaci jde obvykle k doktorovi a nechá si napsat antidepresiva a léky na spaní. To je zcela normální. Byl závislý? To nevím. Ale můžu vám říci, že jsem Michaela viděl vždy čistě myslícího, spolupracujícího a přítomného."
Mesereau se vyjádřil k faktu, že Dr. Arnold Klein podával Michaelovi vysoké dávky Demerolu. "Nejsem expert na dávkování, a proto byste se měli zeptat toho doktora, který určitě věděl co dělá. Jak sleduji ten případ, připadá mi, že práce všech zúčastněných doktorů by měla být prošetřena. Bavíme se tady o Demerolu, o lécích na spaní. A co Conrad Murray? To je osoba, která je nyní souzena. Jestli byl Michael Jackson závislý na něčem nebo ne, to by nás teď nemělo zajímat. Úkolem Murraye bylo mu poskytnout profesionální pomoc. Ne podávat mu Propofol doma bez vybavení a personálu, nenechat ho bez dozoru, nelhat policiii i doktorům bojujícím o Michaelův život. To se jen obhajoba snaží odvrátit pozornost od těchto faktů a dělá z Michaela závisláka. Osobně doufám, že to na porotu nezapůsobí."

LEGENDÁRNÍ VZPOMÍNKA BRETTA RATNERA

31. října 2011 v 20:56 MJ - články

Režisér Křižovatky Smrti, Brett Ratner, byl velmi blízkým přítelem Michaela Jacksona. V show Jimmyho Kimmela prozradil jednu velmi legrační historku, kterou zažil s králem popu. Vše začalo jednoho večera v Neverlandu, kdy se Michael rozhodl, že se s Ratnerem projede po okolí v autě.
Michael si na sebe vzal masku Hulka (zelený obr z komiksů od Marvela),do rukou pár bálonků naplněných vodou a jeli jsme. Řídil Michaelův osobní řidič Kato, já sem seděl s Michaelem vzadu a byl jsem zvědavý, co má asi v plánu. Jeli jsme chvíli po silnici a po chvíli jsme viděli na okraji silnice jít bezdomovce. Michael zavolal na řidiče: ''Kato, zabrzdi!'' Michael pak vykoukl ze střešního okna na kolemjdoucího a ten se strašně vyděsil a utíkal pryč. Michael zavolal na řidiče, aby se za ním rozjel a po chvíli jsme ho dohnali. Bezdomovec se zastavil a vyděšeně se na nás podíval. Michael neváhal a hodil po něm balónek s vodou a pak zařval: ''Kato, jeď!'' Potom jsme ujížděli pryč a smáli jsme se jako blázni, byla to hrozná legrace!

SOUDNÍ ZASEDANÍ DEN 18 - 19

31. října 2011 v 20:53 MJ - články
Ve středu, osmnáctý den soudu, vypovídali pacienti Dr. Murraye, kteří ho vychvalovali, jak je skvělý a pozorný doktor. Murray po celý den slzel z chvály, kterou na sebe slyšel. V jednu chvíli přišel svědek Murraye políbit, což se soudci moc nelíbilo.
Mnohem podnětnější byl čtvrtek, kdy u soudu vystoupil Dr. Robert Waldman, specialista na léčbu lidí závislých na návykových látkách. Waldman řekl, že Michael Jackson byl pravděpodobně závislý na léku proti bolesti Demerolu, který mu podával Dr. Arnold Klein. Vyčetl to ze zápisů Kleina, které dostal k dispozici od obhajoby. Michael dostával výrazně mnohonásobně vyšší dávky tohoto léku než by bylo vhodné po zákrocích, které na Michaelovi Klein vykonával. Podle Waldmana nejsou botoxové injekce natolik bolestivé, aby bylo nutné píchat Michaelovi velké dávky Demerolu.
Při křížovém výslechu se Waldman nechoval zrovna jako ukázkový svědek a odmítal spolupracovat s žalobcem Davidem Walgrenem. Odmítal odpovídat na otázky a soudce ho musel několikrát usměrnit. Nakonec vyšlo najevo, že obhajoba dodala Waldmanovi pochybný graf s léky, které měly být podány Michaelovi v průběhu měsíce před jeho smrtí. Graf se ovšem neshodoval s materiály obžaloby.

MICHAELŮV CITAT 7

28. října 2011 v 16:04 Michaelovy citaty
Řídím všechno co dělám. Vždy mám 5, 6 kamer.
Jakékoliv vystoupení, které dělám,
musí být správně zabrané.
Pokud není, lidé to neuvidí.
Je to to nejsobečtější médium.
Filmuješ jen to, co chceš,
aby lidé viděli, kdy by to měli vidět
a jakým způsobem. Tvoříš celý ten dojem,
který pak dále prezentuješ.

Michael Jackson

obrázek


MICHAELŮV CITAT 6

28. října 2011 v 16:00 Michaelovy citaty
Můj otec s námi zkoušel s opaskem v ruce.
Nemohli jste si dovolit udělat chybu.
Můj otec byl génius, co se týče všeho toho,
co nás naučil - jak pracovat s obecenstvem,
jak předcházet věcem, nikdy nedat najevo před obecenstvem,
že trpíte. Na tohle byl opravdu odborník.

Michael Jackson

obrázek

MICHAELŮV CITAT 5

28. října 2011 v 15:57 Michaelovy citaty
Pokud vstoupíte do tohoto světa s vědomím,
že jste milováni, a pokud i tento svět opustíte s vědomím,
že jste milováni, pak vše špatné, co je mezi tím,
hravě překonáte.

Michael Jackson

obrázek

MICHAELŮV CITAT 4

28. října 2011 v 15:53 Michaelovy citaty
Jsem člověk stejně jako ty, nejsem o nic lepší než ty.
Možná mám jistý talent, pokud jde o umění,
skládání písní, tanec a drama a všechny tyhle věci v showbussinuesu,
ale když se budeme bavit o lidskosti, jsem stejný jako ty.
Takže není sebemenší důvod myslet si, že jsem lepší,
že mám ohromné ego, že létám v oblacích.

Michael Jackson

obrázek

MICHAELŮV CITAT 2

28. října 2011 v 15:39 Michaelovy citaty
Člověk si přeje, aby se ho dotkla pravda
a aby ji mohl interpretovat tak,
že bude schopen vyjádřit,
co cítí a prožívá, ať už je to beznaděj
nebo radost - a vyjádřit to způsobem,
který přidá životu další smysl.

obrázek

MICHAELŮV CITAT 3

28. října 2011 v 15:35 Michaelovy citaty
Ve chvíli kdy jsem prodal víc jak Elvis nebo Beatles,
mě začali nazývat šílencem, homosexualem,
przdnitelem dětí. Říkají že si bělím kůži.
Cokoliv co obrátí proti mě. Je to spiknutí !
Když se podívam do zrcadla, vidím že jsem černý.
Michael Jackson

obrázek

V PROCESU S LÉKAŘEM MA SLOVO OBHAJOBA

27. října 2011 v 10:12 MJ - články

Conrad Murray, lékař zemřelého zpěváka Michaela Jacksona, u soudu v Los Angeles.
vydáno: 25.10.2011, 11:16 | aktualizace: 25.10.2011 11:18


Los Angeles - Po téměř čtyřech týdnech procesu s lékařem Conradem Murraym, který je obviněn z neúmyslného zabití zpěváka Michaela Jacksona, obžaloba dokončila výslech svých svědků. Od pondělí předvolává své svědky obhajoba a podle agentury Reuters jí to bude trvat minimálně do čtvrtka.
Defilé 33 svědků obžaloby vyvrcholilo svědectvím experta na anestetika Stevena Shafera. Pět dní z lavice svědků přesvědčoval porotce, že Murray neměl Jacksonovi dávat tak velké množství léku propofol jako prostředku pro spaní. Podle Shafera prý nebyl pro tak vysoké dávky propofolu, které Jackson užíval, skoro žádný důvod. To je klíčový argument obžaloby, protože experti zjistili, že Jackson zemřel na předávkování propofolem v kombinaci s dalšími sedativy.
Mezi prvními svědky obhajoby byl zkušený lékař Allen Metzger. Ten soudu řekl, že zpěváka navštívil 18. dubna 2009, dva měsíce před jeho smrtí. Jackson ho prý požádal, aby mu "píchnul něco na spaní", a mohl tím prý myslet propofol, který se podává nitrožilně. Metzger vypověděl, že nevěděl, jaký lék má Jackson na mysli, a nic mu prý nedal. O tom, že Jackson trpěl mučivou nespavostí a často si na to stěžoval, soudu potvrdila také expertka na výživu Cherilyn Leeová, která se jako ošetřovatelka o Jacksona starala v roce 2009.
Strategií obhajoby je přesvědčit porotce, že Jacksonovi byl propofol velmi dobře známý, byl na něj navyklý, vyžadoval ho a sám ho také užíval i v nepřítomnosti lékařů.
Murray už dříve při výsleších na policii řekl, že usiloval o to, aby dostal Jacksonovu nespavost pod kontrolu a že se v posledních dnech zpěvákova života snažil ho pokud možno držet od propofolu daleko. Murray přiznal, že Jacksonovi toto sedativum dával, ale obhajoba tvrdí, že Jackson sám si propofol píchal i v době, kdy u něj Murray nebyl.
Murray hned na začátku procesu prohlásil, že se necítí být vinen, a pokud porota rozhodne o opaku, hrozí mu až čtyři roky vězení.

LEKAŘI MICHAELA VAROVALI PŘED UŽÍVANÍM PROPOFOLU

27. října 2011 v 10:09 MJ- tapety
Speváka Michaela Jacksona pred užívaním anestetika s aktívnou látkou propofol ako lieku na spanie varovala zdravotná sestra. Bola ňou Cherilyn Lee, ktorá to uviedla v utorok na súdnom pojednávaní v Los Angeles v rámci procesu s Jacksonovým osobným lekárom Conradom Murrayom. Podľa jej slov jej spevák povedal, že toto anestetikum je jediná vec, ktorá mu pomohla zaspať.

Zdravotná sestra Lee, ktorú si na súd predvolala obhajoba, porote povedala, že sa Jacksonovi snažila s nespavosťou pomôcť prírodnými prostriedkami a vysvetlila mu, že užívanie propofolu v domácom prostredí je príliš nebezpečné. Počas krížového vypočúvania sa rozplakala a potvrdila, že spevákovi povedala: "Nikto s dobrým úmyslom, alebo kto sa o vás zaujíma, by vám to nedal." Lee sa od apríla 2009, keď hviezde odmietla dodať spomínaný liek, s Jacksonom viac nestretla.

Doktor Murray je obžalovaný z neúmyselného zabitia Jacksona, ktorý zomrel 25. júna 2009 na akútnu intoxikáciu propofolom. Ak mu dokážu vinu, môže ísť do väzenia až na štyri roky a stratiť lekársku licenciu.

Murraya v máji 2009 najala promotérska firma AEG Live, aby bol Jacksonovým osobným lekárom počas blížiacej sa série koncertov, ktoré mali byť spevákovým comebackom. Jeho obhajcovia sa počas ostatného pojednávania snažili vysvetliť, že ak by bol Jackson zrušil koncerty, dlžil by promotérom 40 miliónov amerických dolárov. Naznačovali, že sa zúfalo snažil o to, aby prípravy na šou pokračovali, preto sa potreboval v období skúšok poriadne vyspať. Sudca Michael Pastor však uviedol, že neexistujú dôkazy toho, že by sa spevák bál o peniaze, a že výpoveď týkajúca sa tejto otázky by porotu len zmiatla. "Toto nie je zmluvný spor, toto je spor týkajúci sa prípadu zabitia," dodal.OBHAJOBA LÉKAŘE SPOCHYBNUJE SVĚDECTVÍ EXPERTA

27. října 2011 v 10:08 MJ - články
Obhajcovia lekára Conrada Murrayho, ktorý stojí pred súdom v súvislosti s obvinením z neúmyselného zabitia Michaela Jacksona, v piatok spochybnili výpoveď kľúčového svedka prokuratúry. Advokát Ed Chernoff podrobil krížovému výsluchu experta na anestéziológiu Stevena Shafera, ktorý vypovedal, že jediným možným vysvetlením smrti Kráľa popu je to, že bol pripojený na infúziu s anestetikom s aktívnou látkou propofol a Murray ho nechal osamote. "To je odvážne tvrdenie, nemyslíte," poznamenal Chernoff, no Shafer zareagoval s tým, že je to "čestné vyhlásenie".

Chernoff sa okrem iného pýtal na Shaferovu štvrtkovú ukážku s infúziou, ktorú si pripravil pre porotu. Dospel totiž podľa neho k záverom, ktoré nie sú úplne podložené dôkazmi, pretože v Jacksonovom dome nenašli taký typ infúznej súpravy, aký použil. Podľa Shafera to však nevylučuje, že ju Murray použil, pretože ju mohol jednoducho ukryť a odniesť. Ako povedal, jeho tvrdenie potvrdzujú iné predmety, ktoré polícia na mieste našla, a tiež výsledky pitvy a Murrayho výpoveď na polícii. Už iní svedkovia totiž porotcom povedali, že v spálni zosnulého speváka sa našiel stojan na infúznu súpravu, vrecúška so soľným roztokom a fľaštičky s propofolom.

Shafer, ktorý je považovaný za jedného z najvýznamnejších odborníkov na propofol, taktiež vo štvrtok uviedol, že Murray podal Jacksonovi väčšiu dávku sedatíva, než povedal polícii. Podľa Shafera je najpravdepodobnejšie, že Jackson cez infúziu prijímal propofol aj v momente, keď prestal dýchať a jeho pľúca sa vyprázdnili. Murray bol však v tom čase mimo spevákovej miestnosti a propofol tak naďalej tiekol, aj keď Jackson bol už mŕtvy. Shafer, profesor na Columbia University, ktorý pomohol stanoviť americké štandardy na podávanie propofolu, si tiež myslí, že Murray podal spevákovi 100-mililitrovú dávku propofolu a nie 25-mililitrovú, ako tvrdil polícii. "To súhlasí so všetkými údajmi v tomto prípade a neviem o ničom, čo by nezodpovedalo tejto verzii," vyhlásil Shafer, ktorý vypovedal na súde už aj v stredu. Vtedy okrem iného uviedol, že obžalovaný konal skôr ako zamestnanec než ako osobný lekár zosnulého speváka. Podľa neho to dokazuje fakt, že súhlasil s pravidelným podávaním silného anestetika propofol, aby mu tak pomohol zaspať. Murray podľa Shafera 17-krát porušil zásady lekárskej starostlivosti, čo mohlo viesť k vážnemu ublíženiu na zdraví a smrti Jacksona. Odmietol taktiež tvrdenie obhajoby, že spevák si podal smrteľnú dávku anestetika alebo sedatív sám, keď jeho lekár odišiel z izby. Krátko pred smrťou bol totiž podľa neho pod takým silným vplyvom sedatív, že to urobiť nemohol.

Shafer mal byť posledným svedkom obžaloby. Po ňom by sa už k prezentácii svojho pohľadu na prípad mala dostať obhajoba. Pred súdom sa tak schyľuje k duelu medzi Shaferovým svedectvom a očakávanou výpoveďou iného experta na propofol Paula Whitea, ktorého predvolala obhajoba. Ten by sa mal na lavicu svedkov posadiť už na budúci týždeň.

Michael Jackson, jeden z najpopulárnejších hudobníkov všetkých čias, zomrel 25. júna 2009 v Los Angeles vo veku 50 rokov po zlyhaní srdca. Doktor Murray je obvinený z neúmyselného zabitia Jacksona tým, že mu podal príliš veľké množstvo anestetika s účinnou látkou propofol, aby mu pomohol zaspať. Ak mu dokážu vinu, môže ísť na štyri roky do väzenia a prísť o lekársku licenciu.JACKSONOVA DCERA VE VYTRŽENÍ TAK JI NATCHL CHRIS BROWN

27. října 2011 v 10:04 Michaelovi děti - Prince Michael, Peris,Blanket
Je to tínedžerka ako každá iná. A ako každá správna tínedžerka, aj Paris Jackson, dcéra zosnulého kráľa popu Michaela Jacksona, má svoje idoly.
Dcéra zosnulého speváka Michaela Jacksona Paris (v srtede) sa takto dobre zabávala na koncerte speváka Chrisa Browna. Reportéri ju videli v prvom rade a fotografovali, ako sa zabáva s kamarátkami.
Dcéra zosnulého speváka Michaela Jacksona Paris (v srtede) sa takto dobre zabávala na koncerte speváka Chrisa Browna. Reportéri ju videli v prvom rade a fotografovali, ako sa zabáva s kamarátkami.
Autor: Reuters
Minulý týždeň v piatok v Los Angeles však trinásťročná slečna preukázala, že jej najväčším hudobným miláčikom nie je vlastný otec, ale niekto oveľa mladší - spevák Chris Brown.
Paris Jacksonovú zachytili objektívy reportérov v prvom rade, hneď pod pódiom, na vystúpení kontroverzného hudobníka, ktorý v minulosti napadol speváčku Rihannu. Ak sa dá nejako stvárniť prejav fanúšikovskej lásky, tak paparazzom sa ho podarilo zvečniť práve pri prostrednej ratolesti zosnulého kráľa popu.
Zdá sa, že najväčším hudobným idolom dcéry zosnulého kráľa popu Paris Jacksonovej (v strede) nie je Michael Jackson. Srdce takto ukazovala Chrisovi Brownovi.
Autor: REUTERS
Paris nadšene skákala a výskala okamžite, keď sa Brown prvýkrát objavil na pódiu. V sprievode kamarátky nedokázala utajiť svoje nadšenie. Dokonca Brownovi poslala gesto, rukami naznačujúc veľké srdce. "Dnes večer neskutočná šou, boli ste perfektní," napísala pár minút po koncerte na sieti Twitter Paris, ktorá vraj prespievala celé vystúpenie a s kamarátkami nadšená odchádzala domov.
Spevák Chris Brown dostal dcéru Michaela Jacksona do vytrženia.
Autor: REUTERS
V rovnakej koncertnej hale, losangeleskom Staples Centre, sa pred vyše dvoma rokmi konala posledná rozlúčka s Michaelom Jacksonom. Na pódiu vtedy vystúpila s emotívnym prejavom aj mladučká Paris.


Čítajte viac: http://koktail.pravda.sk/jacksonova-dcera-vo-vytrzeni-takto-ju-nadchol-chris-brown-p3t-/sk-kkoktail.asp?c=A111024_160900_sk-kkoktail_p20#ixzz1by1wxUoq

MICHAELŮV CITAT

27. října 2011 v 10:00 Michaelovy citaty
Miluji fanoušky a oni jsou duvodem mé profesionalnmí existence.
Když dělam nějakou show a vidím fanoušky zpívat a tancovat,
to miluji nejvíc.
Je to ten nejužasnější pocit na světě.

Michael Jackson


obrázek

UTERNÍ ZASEDANÍ U SOUDU

27. října 2011 v 9:54 MJ - články
Zdravotní sestra a specialistka na výživu Cherilyn Lee vypovídala u soudu o její spolupráci s Michaelem. V pár měsících před jeho smrtí mu léčila nespavost přírodními metodami. V dubnu 2009 ji Michael Jackson požádal o anestetikum Dipravan. Sestra nevěděla, že je to medicinský název Propofolu, ale vyhledala si to na internetu. Informovala pak Michaela o nebezpečných vedlejších účincích daného léku, ale Michael ji řekl, že ho doktoři ujistili, že je to bezpečné, jen potřebuje, aby ho u toho někdo po celou dobu monitoroval. Když o tomto Cherilyn Lee vypovídala, rozplakala se a požádala soud o chvíli pauzy. Michael věřil, že když ho někdo bude hlídat, bude žít. Lee byla další svědek obhajoby, který ale výrazně přispěl obžalobě. Křížový výslech totiž ukončila větou, kterou tehdy sdělila Michaelovi: "Nikdo, kdo má v zájmu tvé zdraví a nejlepší zájmy, by ti nepodal Propofol."
Jako další vystoupil na lavici svědků Randy Phillips, šéf společnosti AEG, která pořádala turné This is it. Vypověděl, že Michael byl nadšený myšlenkou znovu vystavět svou kariéru v Londýně, kde by se mohl usadit se svými dětmi na venkovním panství. Jak sám prý řekl, už ho nebaví žít jako tuláci. Phillips dodal, že celé jejich prvotní setkání a plánování bylo velmi emotivní a všichni plakali štěstím.

PONDĚLNÍ ZASEDANÍ SOUDU

27. října 2011 v 9:17 MJ - články
Po několika dnech bez jakéhokoli výsledku skončil křížový výslech Dr. Shafera a obžaloba sdělila soudu, že nemá žádného dalšího svědka. Na řadu přišla obhajoba a právníci Murraye začali povolávat k výpovědi své svědky. Jedním z prvních svědků byl Dr. Allan Metzger, který potvrdil, že ho Michael Jackson žádal už dva měsíce před svou smrtí o léky na nespavost - a to nitrožilně. Tvrdil, že léky podané orálně nefungují. Metzger vypověděl, že Michael nepřímo požádail i o anestezii. Proto ho poučil o tom, jak nebezpečné to může být a při křížovém výslechu řekl soudu, že neexistuje částka peněz, za kterou by anestezii Michaelovi podal.
V dalších dnech vystoupí cca 10 - 15 svědků obhajoby. Zatím není jasné, jestli bude vypovídat i sám Murray.

SONG HOLD MY HAND NA SOUL TRAIN AWARDS

24. října 2011 v 17:37 MJ - články
Michael Jackson a Akon byli nominováni v kategorii "nahrávka roku" za svou píseň Hold my hand. Ceny se budou vyhlašovat 27.11. Nominace v této kategorii jsou:
Record of the Year (The Ashford & Simpson Songwriter's Award)
'Rolling in the Deep,' Adele
'Far Away,' Marsha Ambrosius
'Best Thing I Never Had,' Beyoncé
'Good Man,' Raphael Saadiq
'Hold My Hand,' Michael Jackson + Akon