Únor 2012


MJJ

27. února 2012 v 13:16 MJ - fotky1FOTO MJ

27. února 2012 v 13:08 MJ - fotky


ŽADOST O KAUCI PRO MURRAYE BYLA ZAMÍTNUTA

27. února 2012 v 13:02 MJ - články
Dr. Conrad Murray bude i nadále vězněn, zatímco čeká na rozsudek o jeho odvolání, soudce Michael Pastor totiž zamítnul Murrayho žádost o propuštění na kauci.
Murray se odvolal proti rozhodnutí soudu, který ho usvědčil z neumyslného zabití Michaela Jacksona ihned po vynesení rozsudku. Soudce Pastor nazval Murrayho "nebezpečím pro ostatní", kdyby nadále vykonával svou práci doktora. Murray se na soudní slyšení osobně nedostavil.
Přestože Murraymu byl udělen nejvyšší možný trest, je pravděpodobné, že si ho odpyká pouze půlku, tedy pouze 2 roky. Nedávno byl totiž v Californii změněn zákon, který nyní umožňuje obviněným z nenásilného zločinu, aby si svůj trest odpykali v městské věznici, místo státní věznice. Okresní advokát Steve Cooley požádal soudce, aby Murrayho provinění změnil na "závažný zločin", což by pro Murrayho znamenalo, že by musel zůstat ve státní věznici celé 4 roky. "Toto bude zkouška pro náš kriminální právní systém, ukáže se, jestli má vůbec smysl", řekl Cooley.

RODINÉ SÍDLO JACKSONU NAPRODEJ

27. února 2012 v 13:00 MJ - články
Sídlo rodiny Jacksonů, známé jako Hayvenhurts bude na prodej. Ve čtvrtek soudce rozhodl, že Encino, kde žila rodina Jacksonů po celá desetiletí, může být prodáno. Michael Jackson Estate dal povolení k prodeji domu už před delší dobou. V nejbližší době Estate nemá v plánu sídlo prodávat, jelikož je momentálně renovováno. Je pravděpodobné, že peníze získané z prodeje sídla, budou investovány do nového bydliště, pro Michealovu matku Katherine a jeho tří dětí Prince, Paris a Blanketa. Správci Micheal Jackson Estate také dostali povolení k investici 30ti milionů dolarů do 'Jackson Family Trust'. Tyto peníze budou použity ve prospěch Katherine, jejích vnoučat a několik nejmenovaných charit, které Micheal Jackson za svého života podporoval.

BUDOUCNOST ATRAKCE CAPITAN EO

27. února 2012 v 12:58 MJ - články


EO Po smrti Michaela Jacksona fanoušci naléhali na společnost Disney, aby Captain EO vrátila zpět do zábavních parků, a Disney jejich prosby vyslyšel. Pro potěšení tisíců fanoušků, v roce 2010 Disney vrátil oblíbenou atrakci zpět do všech Disneylandů na světě. Mimochodem, tato atrakce byla poprvé představena v roce 1987 a s ní byli také představeny dvě nové písničky od Michaela.
17-ti minutový film od výkonného producenta George Luckase a režiséra Francise Forda Coppola, z roku 1986 představil krále popu v roli kapitána kosmické lodi. Když byl film s atrakcí vrácen zpět do zábavních parků, krátce poté co Micheal zemřel, fanoušci se ihned nahrnuli do Disneylandů, protože si mysleli, že tato atrakce bude funguovat jenom omezenou dobu. To se ovšem mýlili, protože společnost Disney dodnes neřekla, že atrakce je časově omezena.Tento čtvrtek atrakce slaví dva roky od jejího navrácení a Disney pořád neoznámil, kdy atrakce bude odstraněna. Minulý rok se Tokyo Disney Resort rozhodlo, že si Captain EO ponechá na dobu neurčitou. Film se také objevil v zábavním parku v Carlifornii, Epcotu a v Disneylandu v Paříži.
Momentálně běží na webové stránce OCR anketa, která zjišťuje jakou atrakci by čtenáři chtěli místo Captain EO.V úterý odpoledne více než 2, 000 čtenářů potvrdilo, že chtějí aby Captain EO zůstal v zábavních parcích navždy. Hlasování ještě pořád pokračuje, takže jestli se také chcete zúčastnit tak klikněte na následující odkaz.

KRESBA 3

13. února 2012 v 12:49 | google |  MJ - fotky


KRESBY 2

13. února 2012 v 12:42 | google.com |  MJ - fotky
KRESBY MJ

13. února 2012 v 12:38 | google.com |  MJ - fotky


shannonjai: This is lovely! Just beautiful ♥ This is just so beautiful…

KRESBA S MJ

13. února 2012 v 12:19 MJ - fotky

SMILE

13. února 2012 v 12:07 MJ - fotky

1 FOTO MJ

13. února 2012 v 12:05 MJ - fotky

PRINCE MICHAEL DNES SLAVÍ

13. února 2012 v 12:04 Michaelovi děti - Prince Michael, Peris,Blanket
DNES SLAVÍ PRINCE MICHAEL JACKSON NEJSTARŠÍ SYN MICHAELA JACKSONA SVÉ 15 NAROZENINY.
POPŘEJME MU TEDY VŠECHNO NEJLEPŠÍ


JEDNO FOTO MJ

13. února 2012 v 11:58 MJ - fotky