Červen 2012


MICHAEL, PRINCE, DEBBI

12. června 2012 v 19:35


MICHAEL

12. června 2012 v 19:31 MJ - fotky


MJ

12. června 2012 v 19:26 MJ - fotky


LISA MARIE : MICHAEL MI PSAL ŽE JE HOVNO

12. června 2012 v 19:19 MJ - články
V listoch, ktoré písal Michael Jackson († 50) svojej exmanželke Lise Marii Presley (44), sa sťažoval na zdravie, únavu a na obsmŕdanie ľudí okolo neho.
Lisa a Jacko boli manželmi v rokoch 1994 - 1996. O ruku ju požiadal cez telefón.
Autor: profimedia.sk
Anketa
Myslíte si, že televízne reality show v poslednom čase prekračujú hranice vkusu?
Tento clanok je skvely, precitaj si ho! http://www.cas.sk/clanok/225180/lisa-marie-presley-jackson-mi-pisal-ze-je-hovno.html Najaktualnejsie spravodajstvo a pikosky zo soubiznisu na www.cas.sk Najlepsie citatelske fotky a videa na www.vas.cas.sk Najstylovejsi slovensky zensky webmagazin na www.lesk.sk Najzaujimavejsie informacie len pre muzov na www.adam.sk Najputavejsie rozhovory, pribehy a reportaze na www.zivot.sk
VytlačiťObľúbené
V jednom z nich sa dokonca podpísal "S láskou, hovno". "Lisa, naozaj potrebujem odpočinok. Nespal som už štyri dni. Potrebujem pokoj od telefonátov či ľudí z biznisu. V prvom rade sa musím starať o svoje zdravie. Som do teba blázon. S láskou, hovno," stálo v liste, ktorý poslal Michael svojej vtedy ešte manželke Lise.
Michael poslal list vtedy ešte manželke Lise, kde sa vyznal zo svojich potrieb a lásky k nej.Michael poslal list vtedy ešte manželke Lise, kde sa vyznal zo svojich potrieb a lásky k nej.
Spevákova spoveď pochádza zhruba z polovice deväťdesiatych rokov a je plná melanchólie a nehasnúcej potreby oddychu a voľnosti od rozbehnutej kariéry.PARIS UŽ CHAPE PROČ MUSELA CHODT SE ZAHALENOU TVAŘÍ

12. června 2012 v 18:53 Michaelovi děti - Prince Michael, Peris,Blanket

Paris Jacksonová, dcera zpěváka Michaela Jacksona.
vydáno: 09.06.2012, 08:59 | aktualizace: 09.06.2012 10:15

Los Angeles - Čtrnáctiletá dcera Michaela Jacksona Paris dnes rozumí tomu, že otec po ní a jejích bratrech chtěl, aby na veřejnosti chodili se zahaleným obličejem. V dětství z toho ale prý byla "opravdu zmatená".
Reklama
"Nerozuměla jsem tomu, proč musím nosit masku. Ale teď chápu, proč tatínek chtěl, aby naše obličeje byly zahaleny. Když jsme šli ven bez něj, nebylo nás poznat," řekla dívka v televizním rozhovoru, který má být v plném rozsahu odvysílán v neděli.
V rozhovoru s Oprah Winfreyovou řekla, že otec chtěl, aby jeho tři děti měly normální dětství. O to on coby dětská hvězda přišel. "Říkal nám, že když byl mladší, neměl opravdové dětství," vysvětlila Jacksonová. "Pořád trčel ve studiu a zpíval, zatímco děti si hrály venku," dodala. Ona a její bratři prý normální dětství měli.
Jackson, který zemřel v červnu roku 2009, trval u svých tří dětí - Paris, Prince a Prince Michaela II - na zahalování tváře od jejich raného věku. Nyní všechny navštěvují normální školy a běžně se objevují na veřejnosti na vzpomínkových akcích.
Autor: ČTK

V PRAZE NA LETNÉ MJ ODMÍTLI TED HO CHTĚJÍ RAKUŠANÉ

12. června 2012 v 18:47 MJ - články
Praha v roce 2010 odmítla sochu Michaela Jacksona na Letné. Kolem sochy, kterou financovali nadšenci z fan klubu, se tehdy strhla až hysterická debata. Pak vše utichlo a Michael od české sochařky se letos objevil v Rakousku.
Michael Jackson
Včera 14:43
Agentura DPA o víkendu oznámila, že malé městečko Mistelbach poblíž Vídně odhalilo sochu Michaela Jacksona. Byla by to celkem nevýrazná zpráva, kdyby se neukázalo, že jde o sochu od Daniely Kartákové, která chtěla umístit Jacksona na pražskou Letnou už před dvěma lety a kvůli které se v Praze strhla vášnivá bitva.
DPA uvedla, že jde o dvoumetrovou sochu ze skleněných vláken a zobrazuje Michaela v taneční póze. Autorka jako správná fanynka přispěla na sochu z vlastních peněz. Iniciátorka akce Martina Kainzová řekla, že pomocí sbírky shromáždili asi 6000 eur, ale to nestačilo.
Obecní rada Mistelbachu odsouhlasila umístění sochy už loni a věnovala jí místo v tamním parku. Městská kapela při odhalení zahrála směs hitů od krále popu.
Socha už je skoro hotová.
FOTO: michaeljacksonmemorial.estranky.cz
Zastupitelé Prahy 7 předloni vyslovili nesouhlas s umístěním busty krále popu od Daniely Kartákové v Letenských sadech. Marek Ječmének (ODS) tehdy uvedl, že prostor poblíž bývalé Stalinovy sochy se prý hodí na kratší výstavy uměleckých děl, ne jako trvalé místo pro bustu Jacksona.
Proti soše začali protestovat někteří výtvarníci a mnozí vykřikovali, že právě jejich dílo by se hodilo na Letnou mnohem více. Na Facebooku ihned vznikla skupina Sochu Michaela Jacksona na Letné NECHCI!!!.

Nepomohl ani primátor

Umístění sochy Michaela Jacksona přitom ze začátku podpořil pražský radní pro kulturu Ondřej Pecha (ODS).
Podle Heleny Babické, která umístění sochy organizovala, měla mít dvoumetrová socha Michaela Jacksona podobu busty na sloupu, na kterém budou vyobrazeny různé milníky umělcova života. Měla stát v odlehlé části Letenských sadů, zhruba 300 metrů od bývalého Stalinova pomníku. Ani sehnání mnoha povolení a souhlas tehdejšího primátora Pavla Béma jí však nepomohl. Čeští umělci mohutně protestovali a dosáhli svého.
"Pokud chce mít ukřivděný David Černý v parku sochu prezidenta Klause s buldozerem, tak ať si potřebná povolení vyběhá taky," řekla tehdy zklamaná Babická.


CIRQUE DU SOLEIL O2 ARENA

12. června 2012 v 18:39 MJ - články
The Estate of Michael Jackson a Cirque du Soleil dnes oznámili, že Michael Jackson IMMORTAL World Tour™ se představí v Praze 8. února a 9. února 2013 vždy ve 20 hodin v pražské O2 areně v rámci dvou exkluzivních představení. Neopakovatelná a elektrizující produkce, která využívá kreativity Cirque Du Soleil, nabídne fanouškům po celém světě jedinečný pohled do duše, vášně a srdce uměleckého génia, který navždy změnil globální pop kulturu. V show, ke které napsal scénář Jamie King, jenž je zároveň režisérem, se představí 64 tanečníků, hudebníků a akrobatů z celého světa.
Lístky si můžete rezervovat zde! Ale pozor, koupit se musejí do druhého dne po rezervaci.


ZPRAVA

12. června 2012 v 18:33 | SISSI
Jupí po dlouhé době zase na blogu velice se všem omlouvam ale neměla jsem moc času sem skočit a něco přidat. Tak jdem přidavat